دوره آنلاین آیلتس

دوره آنلاین آیلتس به درد چه افرادی می‌خورد؟

برنامۀ آموزشی چگونه است؟

دوره به دو قسمت کلی تقسیم می‌شود:
مسیر اصلی یادگیری برای آمادگی در آزمون آیلتس (بخشهای ۱ تا ۱۵)
نکات تکمیلی  (بخش ۱۶ به بعد ،)

هر جلسه شامل ۲ تا ۴ ساعت ویدئوی آموزشی در چند قسمت است. مسیر اصلی، جلسات ۱ تا ۱۵است.


بسته به زمانِ آزاد شما، می‌توانید هر هفته یک یا دو جلسه را ببینید. به این ترتیب مسیر اصلی یادگیری شما، بین ۳ ماه تا ۴ ماه طول می‌کشد.

جلسات ۱۶ به بعد جلسات تکمیلیهستند. مانند حل کتاب کار دروه، نکات تکمیلی با مثال های بیشتر، فیلم های ویدئویی مورد نیاز برای افزایش اطلاعات عمومی مورد نیاز برای موفقیت در آزمون ایلتس و … که هر زمان به یک موضوع نیاز داشتید به آن مراجعه می‌کنید. البته می‌توانید طبق ترتیب جلسات هم جلو بروید.

اگر بعد از دیدن ویدئو و پرسش و پاسخ‌های آن، هنوز سوالی برایتان باقی مانده باشد، از طریق راه های ارتباطی اعلام شده خیلی ساده سوال خود را می پرسید و ما  به پرسش‌های شما پاسخ می‌دهیم.

بجز این، در ماه دو بار ، یک جلسه پرسش و پاسخ آنلاین (وبینار) هم داریم که می‌توانید در آن شرکت کنید و سوالاتتان را بپرسید. در یک کانال تلگرامی هم عضو می‌شوید و می‌توانید پاسخ سوالاتتان را در کانال تلگرامی ببینید.

ضمن اینکه در کلاس آنلاین دو ماه یک بار ، به‌روزرسانی‌های دوره هم انجام می‌شود. به این ترتیب، در این دورۀ آنلاین، بدون اینکه نیاز باشد در ساعت و زمان مشخصی، آنلاین باشید، می‌توانید به صورت آنلاین و در یک مسیر و با یک برنامۀ مطالعاتی متناسب با زمان‌های آزاد خودتان، همراه و هم‌قدم با هم، در موفیقیت و کسب نمره مورد نظر در آزمون آیلتس ، مطمئن قدم بردارید

در این دوره چه چیزی یاد می‌گیریم؟

از یک دوره آیلتس چه انتظاری دارید؟ افزایش مهارت زبانی؟ آشنایی با تکنیک های مورد نیاز برای موفقیت در آزمون ایلتس ؟ تسلط بر روش‌های پاسخ گویی انواع مختلف سوالات در آزمون آیلتس؟ در دوره آنلاین آیلتس ، در یک مسیر، همراه و هم‌قدم با هم از مبانی و مفاهیم پایه شروع می‌کنیم و به تدریج و در یک مسیر و با داشتن یک برنامۀ مطالعاتی، یاد می‌گیریم که چگونه مهارت زبانی خودمان را در کنار یادگیری دقیق و اصولی تکنیک های مورد نیاز برای موفقیت در آزمون آیلتس آفزایش دهیم.

نکات بسیار متنوع مورد نیاز برای موفقیت در آزمون آیلتس ، روش‌ها و استراتژی‌ها را یکی یکی با هم مرور خواهیم کرد و با توضیحاتی که خواهم داد و با تمرین‌هایی که انجام می‌دهید، این مسیر را با هم جلو می‌رویم. به سوالات و ابهامات شما به صورت ویدئویی، صوتی و متنی در سایت و کانال های ارتباطی که به شما معرفی خواهد شد پاسخ می‌دهم. سال‌ها است که این دوره را به صورت حضوری در موسسات مختلف از جمله موسسه زبان صعود ارائه می کنم و این دوره، شکل آنلاین همان دوره است. البته، با فرصت‌هایی که در دوره‌های آنلاین وجود دارد، فرصت یادگیری عمیق‌تری را خواهید داشت.

این دوره به درد چه کسانی نمی‌خورد؟

اگر دنبال قرص، شربت یا آمپول موفقیت در آزمون آیلتس هستید و می‌خواهید ظرف یک ماه، بر بلندای قله‌های رفیع ازمون آیلتس بایستید، شرکت در این دوره به شما پیشنهاد نمی‌شود.

آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس  نیاز به زمان، مطالعه و بررسی کافی و انجام تمرین دارد. این دوره برای کسانی که دنبال فست فودِ آموزشی هستند مناسب نیست.

این دوره چه تفاوتی با دوره‌های موجود و مشابه دارد؟

در این دوره، شما صرفاً تکرار یا ترجمه منابع خارجی را به دست نمی‌آورید. نتیجه تجربیات سال‌های سالِ فردی که خودش سال ها در کلاس های مختلف ایم مطالب را تدریس کرده است با شما به اشتراک گذاشته می‌شود.


یک تفاوت مهم دیگر در این است که اینجا شما طبق یک نقشۀ راه پیش می‌روید و هر جا با مشکلی روبرو شوید یا سوالی داشته باشید، به پرسش‌های شما پاسخ داده می‌شود.

این دوره جلسه حضوری هم دارد؟

نه. کل دوره به صورت ویدئوهای ضبط شده و جلسات آنلاین هفتگی است.

آیا فقط یک سال حق استفاده از سامانه آموزش از راه دور را داریم؟

پس از پایان دورۀ یک ساله هم بدون محدودیت می‌توانید از تمام آموزش‌ها استفاده کنید و در پرسش و پاسخ‌ها شرکت کنید. نهایتاً تنها با پرداخت حق عضویت بسیار جزئی (در حد ماهیانه دویست هزارتومان) می‌توانید اشتراک سامانه آموزشی را تمدید کنید

از کجا مطمئن شویم که دوره خوب است؟

یک جستجو در اینترنت به دنبال” مهدی صمدی پور”  پاسخ این سوال شما را به صورت کامل می‌دهد و خیالتان را راحت می‌کند. از شرکت‌کنندگان در دوره‌های قبلی بپرسید

 ده‌ها ویدئو و وبینار رایگان که در دسترس شما است را مشاهده کنید

. در شبکه‌های اجتماعی درباره من از دیگران سوال کنید.

آموزش‌های رایگان زیادی وجود دارد. چرا باید پول بدهم؟

کاملاً درست است. هم در یوتیوب، هم در آپارات، هم در سایت‌های مختلف، محتوای آموزشی بسیار خوب (حتی بهتر از محتوای این دوره) وجود دارد. فقط در کانال جیره آیلتس @ieltsration  ) بیش از ۲هزار دقیقه فایل صوتی و ویدئویی رایگان وجود دارد. اتفاقاً بخش قابل توجه این دوره، بر اساس همان فایل‌های صوتی و وبینارها است.

اما، چند تفاوت مهم وجود دارد: اول این‌که شما در این دوره طبق یک نقشۀ‌راه پیش می‌روید. دوم اینکه در این دوره تمرین‌هایی وجود دارد که باید انجام دهید. سوم اینکه به سوالات شما وقتی به مشکل بر می‌خورید پاسخ داده می‌شود.

آیا می‌توانم ویدئوها را دانلود کنم؟

نیازی به دانلود نیست. می‌توانید هر چند بار که لازم باشد ویدئوهای آموزشی را در نرم افزار ویژه دوره که به راحتی بر روی لپ تاپ یا گوشی همراه اندرویدی شما نصب میشود ببینید.

آیا کل دوره الان آماده است و می توانم همه موضوعاتی که نیاز دارم را ببینم؟

بله. ۱۵ جلسه اول کل مسیر یادگیری آیلتس روی سایت قرار دارد. از جلسه ۱۵ به بعد، در موضوعات عمیق شده‌ایم و به صورت ماهیانه به‌روزرسانی‌ها روی سایت منتشر می‌شود. این دوره متناسب با تغییرات به روز می‌شوند. ضمن اینکه جلسات رفع اشکال دو بار در ماه آنلاین داریم و می‌توانید در تمام آنها شرکت کنید.

آیا در ساعات خاصی باید آنلاین باشیم که از دوره استفاده کنیم؟

نه. هر هفته یک مجموعه ویدئوی آموزشی حاوی آموزش، منابع، مراجع و تمرین‌ها روی سایت قرار می‌گیرد و هر وقت فرصت داشتید آن‌ها را می‌بینید و تمرین‌ها را انجام می‌دهید. به پرسش‌ها و پاسخ‌های دیگر شرکت‌کنندگان مراجعه می‌کنید و آنها را هم می‌بینید، می‌خوانید یا می‌شنوید. اگر هنوز پرسشی برایتان باقی مانده باشد، در فرمی که در اختیارتان قرار می‌گیرد ثبت می‌کنید. به تک تک پرسش‌ها پاسخ داده می‌شود.

برای شرکت در دوره چقدر باید پرداخت کنم؟

هزینه هر جلسه از دوره مبلغ ۲۵۰ هزار تومان است. کل قسمت اصلی دوره ۱۵ جلسه است که به این ترتیب قیمت کل دوره ۳،۷۵۰،۰۰۰ تومان می‌شود.

برای عزیزانی که محدودیت در پرداخت دارند هم امکان پرداخت قسطی را در نظر گرفته‌ایم. شما می‌توانید دوره را به صورت قسطی (۳ قسط) بدون نیاز به چک، سفته، پرداخت بهره و مانند آن تهیه کنید. یعنی ۵ جلسۀ ابتدای دوره را تهیه می‌کنید. پس از مشاهده این ۵ جلسه، اقدام به تهیۀ جلسات بعدی می‌کنید.